Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nadštandardný servis k Vašej nehnuteľnosti je našou prioritou

Homestaging

Súčasťou prípravy Vášho bytu na predaj, tak aby oslovil čo najviac potencionálnych kupcov, ktorí zaplatia najvyššiu množnú cenu, je Home staging. Je to vizuálny marketing nehnuteľnosti, ktorý ako prvý upúta pozornosť potencionálneho záujemcu o kúpu. Prináša predávajúcemu     7-15% navýšenie ceny a 30-50% urýchlenie predaja. S každým našim klientom preberáme všetky možnosti ako zvýšiť atraktivitu nehnuteľnosti, aby na trhu žiarila a tým sa stala konkurencieschopná oproti iným nehnuteľnostiam v podobnej lokalite.  Podľa našich skúseností sa ľudia rozhodujú na základe prvého dojmu a ten si vytvárajú v priebehu prvých pár minút. Profesionálne fotografie a nastajlovaný byt potom zanechá v kupujúcom emóciu, ktorá je základom k úspešnému predaju nehnuteľnosti.

3D prehliadka nehnuteľnosti

Ako jedna z mála realitných kancelárií ponúkame možnosť 3D interaktívnej obhliadky nehnuteľnosti, ktorá Vás bude virtuálne spájať prostredníctvom Vášho mobilného telefónu s maklérom na Vami vybranej nehnuteľnosti.

Zdieľanie obrazovky cez mobilné zariadenie /telefón, tablet/ Vám umožní „virtuálnu prehliadku“ v reálnom čase. Maklér Vám zodpovie otázky týkajúce sa nehnuteľnosti a bude počas celej prehliadky online s Vami v online priestore. Výhoda tejto služby je, že v prípade Vašej zaneprázdnenosti je možné reálne vidieť Vami vybranú nehnuteľnosť.

Agent kupujúceho

Spokojný klient = spokojný realitný maklér

Kupujúci, ktorý hľadá pomoc pri úspešnej kúpe nehnuteľnosti je pre nás veľkou výzvou. Ido o opačnú stranu realitného predaja a to stranu dopytu.

Maklérova úloha je nájsť vhodnú nehnuteľnosť na základe dopredu dohodnutých požiadaviek zo strany kupujúceho. Agent kupujúceho je skúsený realitný maklér s výbornou orientáciou na trhu a znalosťami. Medzi dôležité kroky patria:

  • Prieskum trhu
  • Financovanie
  • Obhliadka nehnuteľnosti
  • Kúpna cena
  • Právny servis
  • Odovzdanie nehnuteľnosti, prepis médií

Právny servis

Realitná kancelária ELYZIA spolupracuje s notármi a advokátmi s dlhoročnými skúsenosťami. Všetky zmluvy sú autorizované a podliehajú vysokej bezpečnosti. Keďže ide o nemalé investície každý uzatvorený obchod je konzultovaný s advokátom a je navrhnuté optimálne riešenie. 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný právny servis vrátane vyhotovenia potrebnej zmluvnej dokumentácie potrebnej k prevodu nehnuteľnosti

Finančné služby

Hypotekárny úver sa dnes stal už samozrejmosťou pri kúpe nehnuteľnosti. Mnohí klienti už pred začatím hľadania vhodnej nehnuteľnosti vedia podmienky a približnú výšku hypotekárneho úveru, čo im umožňuje sa hýbať v cenových mantineloch. 
Spolupracujeme s hypotekárnymi špecialistami, ktorí sa pohybujú vo vodách bankovníctva viac ako 20 rokov a ktorí klientom navrhnú optimálne riešenie ich finančnej situácie.

Exkluzívne Matterport fotografie

Jedným z moderných nástrojov interaktívnej formy prezentácie je virtuálna prehliadka a vkladanie základných informácií priamo do pôdorysu 3D modelu. Snímanie 3D kamerou vo vysokom rozlíšení tvorí novú perspektívu reality. Systém mapovania objektov je modernou a interaktívnou metódou uľahčujúcou prezeranie nehnuteľnosti z úplne inej perspektívy. 
Matterport predstavuje v súčasnosti najmodernejšiu technológiu mapovania a skenovania objektov. 3D interaktívna prehliadka umožňuje virtuálne a zároveň mimoriadne realistické zobrazenie priestoru. Takto zmapovaný objekt je kedykoľvek a kdekoľvek prístupný a online prehliadka je pre návštevníka skutočným zážitkom.

Ocenenie nehnuteľnosti

Cenu nehnuteľnosti je možné stanoviť aj na základe informácií, ktoré maklér získa od predávajúceho, aj na základe skutočností, ktoré sa nachádzajú na liste vlastníctva. Cena samozrejme závisí aj od mnohých faktorov, ktoré ovplyvňujú cenové stropy ako napr. lokalita, stav nehnuteľnosti, vek stavby, vybavenie, dostupnosť a iné. Po dohode je možné vypracovať odhad trhovej ceny aj na súdne účely, je to na osobnej dohode s maklérom.

Servis k Vami predanej nehnuteľnosti

Ponúkame Vám poradenský a právny servis k Vami predanej nehnuteľnosti. Pomôžeme Vám s celým procesom predaja aj bez toho, aby sme Vám Vašu nehnuteľnosť sami predali. Budeme kontrolovať a zabezpečovať správny postup pri prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti.